Przyjaciele Misji


Drodzy Zelatorzy Klaweriańscy, Czytelnicy Echa oraz Przyjaciele Misji!

Serdecznie zapraszamy na misyjne rekolekcje „Ochrzczeni i posłani”, które odbędą się dniach 23-25 sierpnia 2019r w domu Sióstr Klawerianek w Krośnie, przy ul. Łukasiewicza 62.

Papież Franciszek ogłaszając październik Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnym pisał: „Każdy z nas jest misją w świecie, ponieważ jest owocem Bożej miłości.” Nasze spotkanie będzie okazją do dobrego przygotowania się na ten wyjątkowy miesiąc i odkrywania swojej misji.

„Duch Boży wieje tam, gdzie chce. Pracujmy razem, każdy według swoich możliwości, aby rozszerzać Królestwo Boże.” Słowa bł. Mari Teresy Ledóchowskiej będą myślą przewodnią naszego spotkania, które poprowadzi o. Marek Krysa SMA – misjonarz z Tanzanii. Swoim świadectwem podzielą się również nasze siostry z Indii i Nigerii.

Rekolekcje rozpoczną się w piątek o godz. 17.00, a zakończą w niedzielę o godz. 14.00. Na spotkanie zapraszamy również inne osoby zainteresowane tematyką misji. Uprzejmie prosimy o wcześniejsze potwierdzenie swego uczestnictwa do dnia 20 sierpnia do s. Kingi Latocha, telefonicznie: 661 985 499, e-mailem: kinga.mazalo@gmail.com lub listownie.

Z pozdrowieniami i pamięcią w modlitwie

s. Kinga Latocha

69 wyświetlenia

Copyright © 2019 Siostry Misjonarki św. Piotra Klawera. Wszystkie prawa zastrzeżone.Administrator

SSPC - area riservata

  • Szary Instagram Ikona
  • Twitter - Grey Koło
  • Flickr - Grey Koło
  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Flickr - Grey Koło