Szukaj

Pan szuka ludzi, gotowych pójść za Nim
s. Magdalena Do, pochodzi z Wietnamu. Odpowiedziała na wezwanie Pana i poszła za Nim, drogą życia zakonnego w Zgromadzeniu Sióstr Misjonarek św. Piotra Kalwera.

Podjęła powołanie misyjne i 1-go lipca 2020 złoży wieczyste śluby: czystości, ubóstwa i posłuszeństwa. Cieszymy się razem ze wspólnotą klaweriańską w Toronto!

Otaczamy s. Magdalenę naszą modlitwą i prosimy o gotowość pójścia za Jezusem dla tych, których zaprasza na drogę życia konsekrowanego.

O Jezu, Dobry Pasterzu, przyjmij nasze uwielbienie i pokorne dziękczynienie za wszystkie powołania, których za sprawą Ducha Świętego nieustannie udzielasz swojemu Kościołowi. Pomnażaj liczbę pracowników Ewangelii dla zwiastowania Twojego imienia wszystkim narodom. Otaczaj opieką młodzież naszych rodzin i naszych wspólnot. Udziel jej gotowości i wspaniałomyślności do naśladowania Ciebie. Zwracaj także dzisiaj swoje oczy na młodych i powołaj ich. Dodaj wszystkim powołanym siły, aby opuścili wszystko i wybrali jedynie Ciebie, który jesteś Miłością. Przebacz wahania i niewierności tym, których powołałeś. Wysłuchaj, o Chryste, nasze prośby przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Dziewicy, Twojej Matki i Królowej Apostołów. Amen.

Z rzeczy boskich najbardziej boską jest współpraca nad zbawieniem dusz.

Siostry Misjonarki
św. Piotra Klawera
  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Instagram Icon
  • Flickr - Grey Koło

© Zgromadzenie Sióstr Misjonarek św. Piotra Klawera 2020