PAMIĘTAJMY O AFRYCE

Drodzy Rodzice Adopcyjni! Obecna sytuacja związana z pandemią zasługuje na specjalną uwagę. Prowadząc spotkania z dziećmi adopcyjnymi i ich rodzicami opowiedziałam im o tym co dzieje się w naszym kraju. Wszyscy byli bardzo zatroskani o Was i Wasze zdrowie. Modliliśmy się za Was i postanowiliśmy towarzyszyć Wam duchowo spotykając się na modlitwie. Jesteśmy z Wami! Dziękujemy za Wasze dobre serca.

Wiem, że telewizja w Polsce nie mówi o sytuacji na Cabo Verde, dlatego piszę do Was, abyście wiedzieli, że również my znajdujemy się już w podobnej sytuacji. Półtora tygodnia temu, po potwierdzeniu że wirus dotarł na nasze Wyspy zostały wprowadzone ograniczenia. Dzisiaj zaostrzono wymagania. Nie można wychodzić z domu, nie możemy uczestniczyć we Mszy Świętej. Targi zostały zamknięte, ludzie nie mogą sprzedawać na ulicy. Ich sytuacja jest bardzo trudna, bo ubodzy nie mają w domu zapasów żywności.

Wasze dzieci adopcyjne należą do rodzin ubogich, nie będzie im łatwo. Bardzo martwię się o każde z nich. Dzieci i ich rodziny są mi bardzo bliskie. W ich imieniu bardzo proszę, abyście pamiętali o nas w Waszych modlitwach. Poprzez modlitwę będziemy sobie jeszcze bardziej bliscy. Niech Bóg będzie uwielbiony i niech uświęci swoje Imię w naszym codziennym życiu.

s. Jolanta Burdak SSPC

Cabo Verde97 wyświetlenia

Copyright © 2019 Siostry Misjonarki św. Piotra Klawera. Wszystkie prawa zastrzeżone.Administrator

SSPC - area riservata

  • Szary Instagram Ikona
  • Twitter - Grey Koło
  • Flickr - Grey Koło
  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Flickr - Grey Koło